Job offers in the South Tyrolean gastronomy & more

FREE for all job seekers

Vitajte!

Agentur Messner je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť so sídlom v Brixene v severnom Taliansku, ktorá sa už od roku 1989 úspešne zaoberá sprostredkovaním práce v hotelierstve a gastronomii v alpskej oblasti.

Na našej webovej stránke nájdete aktuálne ponuky práce v oblasti turizmu a gastrónomii v severnom Taliansku – v Sudtirole, Rakúsku a Švajčiarsku. Uchádzačom práce ponúkame atraktívne sezonálne ako aj ročné pracovné miesta v hoteloch, penziónoch, reštauráciach na rôzných pracovných pozíciach ako kuchár-ka, patissier, pomocný kuchár, čašník-ka, barman-ka, chyžná, pomocník-čka v kuchyni, udržbár, všeobecné pomocné sily taktiež ako recepčný-čná alebo kozmetička.

Aguntúr Messner aktuálne počíta približne 3000 hotelov k svojím stálych zakazníkom, približne 32 000 registrovaných uchádzačov práce z ktorých sa za posledných 27 rokoch podarilo viac ako 10 000 úspešne sprostredkovať.

Jednou z hlavých požiadaviek zamestnávateľov na zamestnancov:

 • na pracovné pozície ako čašník-ka, barman-ka je dobrá znalosť nemeckého a mierna znalosť talianského jazyka na pozície v severnom Taliansku
 • na pozíciu kuchár-ka, pomocný kuchár, patissier, chyžná, pomocník-ka v kuchyni, udržbár, všeobecné pomocné sily sa vyžaduje min. komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka na pozície v severnom Taliansku
 • na pracovné pozície ako recepčný-čná alebo kozmetička sa vyžaduje veľmi dobrá znalosť nemeckého a mierna znalosť talianského jazyka na pozície v severnom Taliansku
 • Výhodou je ukončené vzdelanie v odbore hotelierstvo alebo gastronómia na odborné pozície alebo doterajšie pracovné skúsenosti s pracovnou pozíciou o ktorú máte záujem doma ako aj v zahraničí.

  Pri záujme o prácu poprosíme uchádzačov o životopis s fotkou v nemeckom alebo talianskom jazyku, kde kandidát aj presne rozpíše od kedy do kedy, kde a na akej pozícii pracoval, prosíme aj referencie z posledných zamestnaní.

  Zákon o súhlase so spracovaním a uchovaním osobných údajov-Privacy Dekret číslo 196, 20.06.2003:

  Ak nám zasielate Váš životopis je potrebné priložiť text o súhlase so spracovaním osobných údajov nevyhnutných len na sprostretkovanie zamestnania so strany Agentur Messner Dekret číslo 196, 20.06.2003:

  Bin einverstanden, dass obige Daten ausschließlich für die Suche eines neuen Arbeitsplatzes im Sinne des Gesetzesvertretenden Dekrets vom 20.06.2003 Nr. 196 verwendet werden. Der/die Stellensucher/in hat das Recht, ohne Spesenverrechnung, jederzeit die Löschung der Daten zu fordern.

  Ak nemáte životopis v nemeckom jazyku ešte vytvorený, môžete si stiahnúť náš vzor životopisu. Pozri link „Lebenslauf erstellen“. Stiahnutím nášho vzoru na životopis sa Vám text o súhlase so spracovaním osobných údajov objavý automaticky.

  Služby v oblasti zamestnania, poradenstva a sprostretkovania práce poskytuje Agentur Messner všetkým naším uchádzačom stále zadarmo, diskrétne a nezáväzne.

  Ak máš záujem napíš nám email: info@agenturmessner.com, zavolaj 0039/0472 801 222, alebo pošli fax 0039/0472 209 399.

  Tešíme sa na spoluprácu s tebou.

  Rudi Messer a Team

  Stellenangebote als